Pigmenty do medycznej pigmentacji AREOLA

Pigmenty do medycznej pigmentacji AREOLA

Areola 1B

ARB001-10
355,00 zł
Pigment do pigmentacji medycznej służący do rozjaśniania innych pigmentów lub podbijania wypukłości.
Pigmenty do medycznej pigmentacji AREOLA

Areola 1R

ARR001-10
355,00 zł
Pigment bazowy do różowych brodawek, stosowany zazwyczaj w pierwszym etapie pigmentacji. 
Pigmenty do medycznej pigmentacji AREOLA

Areola 2B

ARB002-10
355,00 zł
Stosowany do bursztynowych i brązowych brodawek ,
Pigmenty do medycznej pigmentacji AREOLA

Areola 3B

ARB003-10
355,00 zł
Stosowany do pracy przy kolejnych warstwach brodawek brązowych.
Pigmenty do medycznej pigmentacji AREOLA

Areola 4B

ARB004-10
355,00 zł
Najczęściej stosowany do podbijania detali
Areola Set line
  • Pakiet
Dostępny
Pigmenty do medycznej pigmentacji AREOLA

Areola Set line

SET6
700,00 zł
Areola 5B
Chwilowo niedostępny
Pigmenty do medycznej pigmentacji AREOLA

Areola 5B

ARB005-10
355,00 zł
Pigment do pigmentacji medycznej bardzo ciemny brąz.

Barwniki do medycznej pigmentacji brodawki piersiowej od Hanami

Hanami zdaje sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie wykonanie pigmentacji na ciele – zwłaszcza jeśli chodzi o takie miejsca jak brodawka piersiowa. Dlatego też proponujemy najwyższej jakości barwniki do pigmentacji medycznej, które stanowią innowację na rynku preparatów PMU. Nasze pigmenty są przede wszystkim całkowicie bezpieczne dla organizmu – nie wywołują stanów zapalnych. Pigmentacje wykonane z ich użyciem świetnie się goją. Barwniki do medycznej pigmentacji brodawki piersiowej w porównaniu do większości dostępnych na rynku preparatów są wolne od alkoholu etylowego, dzięki czemu nie powodują podrażnień, co jest szczególnie ważne w tak delikatnych zabiegach pigmentacyjnych.

Tusze do pigmentacji medycznej brodawki piersiowej – najlepsze efekty

Pigmenty z serii Areola Line to specjalnie stworzone produkty wykorzystywane podczas medycznej pigmentacji brodawki piersiowej. Cała seria została stworzona tak, aby podczas pigmentacji oraz po wygojeniu uzyskać najlepsze i najbardziej naturalne efekty, które do złudzenia przypominają prawdziwą otoczkę brodawki. Dzięki barwnikom Hanami możliwe jest odtworzenie wszystkich detali, które gwarantują odzyskanie realistycznego wyglądu piersi.

Barwniki do medycznej pigmentacji brodawki piersiowej – szeroka gama kolorów

W naszym sklepie znajdziesz pigmenty do medycznej pigmentacji brodawki, które zapewniają realistyczne rezultaty. Wszystko to dzięki starannie dobranym kolorom, które nadają brodawkom w pełni naturalne barwy. W ofercie dostępne są wersje jaśniejsze (róże) oraz ciemniejsze (brązy), które mogą być ze sobą łączone w celu osiągnięcia najbardziej naturalnego efektu.
Producent wyodrębnił dwie linie swoich produktów, które dzielą się na Areola Red (R) oraz Areola Brown (B).

  • Areola 1R – pigment bazowy do różowych brodawek, stosowany zazwyczaj w pierwszym etapie pigmentacji. Służy do nakreślenia kształtu oraz na rozłożeniu pierwszych warstw pigmentu.
  • Areola 2R – jest pigmentem stosowanym głównie do intensyfikacji miejsc jak i do podbijania cienia. Stosowany w drugim etapie rozkładania warstw.
  • Areola 3R – jest najciemniejszym pigmentem z serii Areola Red. Jest to produkt, który służy do wzmacniania szczegółów takich jak gruczoły, żyłki czy załamania, w celu uzyskania trójwymiarowego efektu. Może być stosowany także jako pigment do intensyfikacji warstw.
  • Areola 2B – stosowany do bursztynowych i brązowych brodawek. Pigment bazowy  w gamie brązów.
  • Areola 3B – stosowany do pracy przy kolejnych warstwach brodawek brązowych. Podbija kolor zdecydowanie intensyfikujące ich zabarwienie.
  • Areola 4B – najczęściej stosowany do podbijania detali, cienia czy załamań na brodawce piersiowej.

Pigmenty te mogą być mieszane ze sobą, dzięki czemu można osiągnąć spektakularne efekty pigmentacji. Hanami Professional wyszedł naprzeciw linergistom i potrzebom pacjentów. Stworzył „Areola set line" złożoną z sześciu różnych pigmentów najczęściej wybieranych podczas pigmentacji medycznych (2B, 3B, 4B, 1R, 2R, 3R). Linia Red Rose najczęściej stosowana jest w krajach północnej Europy, natomiast linia Brown znalazła swoich zwolenników w krajach południowej Europy.

Polecamy sprawdzić również pozostałe barwniki do makijażu permanentnego z oferty sklepu Hanami. W asortymencie znajdują się takie preparaty jak m.in. pigmenty do brwi, pigmenty do ust, pigmenty do powiek, barwniki do microbladingukartridże do makijażu permanentnego czy pigmenty do skóry głowy. W asortymencie znajdziesz również profesjonalne urządzenia do makijażu permanentnego – zapraszamy!

Produkt dodany do listy życzeń
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.