Pigmenty do medycznej pigmentacji AREOLA

Pigmenty do medycznej pigmentacji AREOLA

Areola 1B

ARB001-10
355,00 zł
Pigment do pigmentacji medycznej służący do rozjaśniania innych pigmentów lub podbijania wypukłości.
Pigmenty do medycznej pigmentacji AREOLA

Areola 1R

ARR001-10
355,00 zł
Pigment bazowy do różowych brodawek, stosowany zazwyczaj w pierwszym etapie pigmentacji. 
Pigmenty do medycznej pigmentacji AREOLA

Areola 2B

ARB002-10
355,00 zł
Stosowany do bursztynowych i brązowych brodawek ,
Pigmenty do medycznej pigmentacji AREOLA

Areola 3B

ARB003-10
355,00 zł
Stosowany do pracy przy kolejnych warstwach brodawek brązowych.
Pigmenty do medycznej pigmentacji AREOLA

Areola 5B

ARB005-10
355,00 zł
Pigment do pigmentacji medycznej bardzo ciemny brąz.
Pigmenty do medycznej pigmentacji AREOLA

Areola 4B

ARB004-10
355,00 zł
Najczęściej stosowany do podbijania detali
Areola Set line
  • Pakiet
Dostępny
Pigmenty do medycznej pigmentacji AREOLA

Areola Set line

SET6
700,00 zł

Barwniki do medycznej pigmentacji brodawki piersiowej od Hanami

Hanami zdaje sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie wykonanie pigmentacji na ciele – zwłaszcza jeśli chodzi o takie miejsca jak brodawka piersiowa. Dlatego też proponujemy najwyższej jakości barwniki do pigmentacji medycznej, które stanowią innowację na rynku preparatów PMU. Nasze pigmenty są przede wszystkim całkowicie bezpieczne dla organizmu – nie wywołują stanów zapalnych. Pigmentacje wykonane z ich użyciem świetnie się goją. Barwniki do medycznej pigmentacji brodawki piersiowej w porównaniu do większości dostępnych na rynku preparatów są wolne od alkoholu etylowego, dzięki czemu nie powodują podrażnień, co jest szczególnie ważne w tak delikatnych zabiegach pigmentacyjnych.

Tusze do pigmentacji medycznej brodawki piersiowej – najlepsze efekty

Pigmenty z serii Areola Line to specjalnie stworzone produkty wykorzystywane podczas medycznej pigmentacji brodawki piersiowej. Cała seria została stworzona tak, aby podczas pigmentacji oraz po wygojeniu uzyskać najlepsze i najbardziej naturalne efekty, które do złudzenia przypominają prawdziwą otoczkę brodawki. Dzięki barwnikom Hanami możliwe jest odtworzenie wszystkich detali, które gwarantują odzyskanie realistycznego wyglądu piersi.

Barwniki do medycznej pigmentacji brodawki piersiowej – szeroka gama kolorów

W naszym sklepie znajdziesz pigmenty do medycznej pigmentacji brodawki, które zapewniają realistyczne rezultaty. Wszystko to dzięki starannie dobranym kolorom, które nadają brodawkom w pełni naturalne barwy. W ofercie dostępne są wersje jaśniejsze (róże) oraz ciemniejsze (brązy), które mogą być ze sobą łączone w celu osiągnięcia najbardziej naturalnego efektu.
Producent wyodrębnił dwie linie swoich produktów, które dzielą się na Areola Red (R) oraz Areola Brown (B).

  • Areola 1R – pigment bazowy do różowych brodawek, stosowany zazwyczaj w pierwszym etapie pigmentacji. Służy do nakreślenia kształtu oraz na rozłożeniu pierwszych warstw pigmentu.
  • Areola 2R – jest pigmentem stosowanym głównie do intensyfikacji miejsc jak i do podbijania cienia. Stosowany w drugim etapie rozkładania warstw.
  • Areola 3R – jest najciemniejszym pigmentem z serii Areola Red. Jest to produkt, który służy do wzmacniania szczegółów takich jak gruczoły, żyłki czy załamania, w celu uzyskania trójwymiarowego efektu. Może być stosowany także jako pigment do intensyfikacji warstw.
  • Areola 2B – stosowany do bursztynowych i brązowych brodawek. Pigment bazowy  w gamie brązów.
  • Areola 3B – stosowany do pracy przy kolejnych warstwach brodawek brązowych. Podbija kolor zdecydowanie intensyfikujące ich zabarwienie.
  • Areola 4B – najczęściej stosowany do podbijania detali, cienia czy załamań na brodawce piersiowej.

Pigmenty te mogą być mieszane ze sobą, dzięki czemu można osiągnąć spektakularne efekty pigmentacji. Hanami Professional wyszedł naprzeciw linergistom i potrzebom pacjentów. Stworzył „Areola set line" złożoną z sześciu różnych pigmentów najczęściej wybieranych podczas pigmentacji medycznych (2B, 3B, 4B, 1R, 2R, 3R). Linia Red Rose najczęściej stosowana jest w krajach północnej Europy, natomiast linia Brown znalazła swoich zwolenników w krajach południowej Europy.

Polecamy sprawdzić również pozostałe barwniki do makijażu permanentnego z oferty sklepu Hanami. W asortymencie znajdują się takie preparaty jak m.in. pigmenty do brwi, pigmenty do ust, pigmenty do powiek, barwniki do microbladingukartridże do makijażu permanentnego czy pigmenty do skóry głowy. W asortymencie znajdziesz również profesjonalne urządzenia do makijażu permanentnego – zapraszamy!

Produkt dodany do listy życzeń
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.