Najwyższej jakości tusze do makijażu permanentnego, w których zostały zastosowane innowacyjne technologie - tak, aby spełnić normy jakości produktu bezpiecznego dla zdrowia oraz w celu uzyskania najlepszego efektu pracy po wygojeniu pigmentacji. 

Praca z tymi barwnikami jest łatwa, pigmentacje wspaniale się goją, lśnią i pozostają nasycone przez długi czas. Pigmenty są bardzo płynne mimo wysokiego stężenia pigmentu i szczególnie odpowiadają szybko pracującym linergistom.

Pigmenty Hanami są zgodne z wymogami
EU regulation (EU) 2020/2081 on tattoos and permanent make up, based on EU Regulation (EC) 1907/2006 and (EC) 528/2012 in combination with (EC) 1223/2009.

Technologie jakie zostały zastosowane w Hanami Pigments

Novoxx® to opatentowana przez niemieckie laboratorium na potrzeby PMU technologia wapniowio-sodowo-fosforowo-krzemianowa. Novoxx® jest w 100% biokompatybilny z ludzkim organizmem i nie jest postrzegany przez ludzki organizm jako ciało obce. Substancja Novoxx® zastępuje konwencjonalne środki konserwujące i niezawodnie zabija bakterie, drożdże i grzyby. Wpływa na przeciwutleniacz chroniąc skórę i pigment. Połączenie substancji mineralnych ma wpływ na gojenie się ran i zmniejsza swędzenie podczas tego procesu (według subiektywnych opinii wielu użytkowników). W porównaniu do tradycyjnych konserwantów Novoxx® ma tę kolejną przewagę, że jest stabilny, a składniki stosowane w tuszach nie powodują jego rozkładu, dlatego nie dochodzido tworzenia toksycznych lub alergicznych produktów rozszczepiania.

Technologia dyspersji wąskopasmowej – lepsze w skórze

Optymalna wielkość cząsteczki pigmentu wynosi 2 µm. Pigmenty Hanami zostały stworzone w oparciu o „dyspersję wąskopasmową” . Kolory Hanami zostały zoptymalizowane dla zakresu wielkości cząsteczki pigmentu od 0,5 µm do 5,0 µm i są prawie całkowicie stałe w tym wąskim paśmie. W ten sposób osiągnęliśmy maksymalne osadzanie pigmentu w skórze i wyjątkowo wysokie nasycenie kolorów.

Zaawansowana technologia uszczelniania skóry – więcej w skórze

Technologia ASS opracowana przez niemieckie laboratorium, zastosowana w pigmentach Hanami polega na optymalnym uszczelnieniu miejsc wstrzyknięcia tuszu i zapobiega nadmiernemu wydostawaniu się pigmentu wraz z krwią. W ten sposób od samego początku procesu pigmentacji pozostaje w pigmentowanych obszarach więcej pigmentu.

Wysokowydajny pigment z europejskich źródeł. Produkcja ultra czystych, wysokowydajnych pigmentów z europejskich źródeł gwarantuje bezpieczeństwo od samego początku. Pigmenty Hanami mają doskonałą odporność na światło i wspaniały zakres kolorów.

Tlenki żelaza czerwienieją w skórze i często mają wysoką zawartość niklu. Brak tlenków żelaza sprawia, że pigmenty pozostaną stabilne w skórze i zmniejsza ryzyko reakcji alergicznych.

Nasze barwniki nie zakłócają rezonansu magnetycznego jak popularne produkty zawierające w składzie barwników tlenki żelaza.

Alkohol etylowy, często używany w barwnikach jako konserwant, drażni skórę i piecze w ranie. Nasze barwniki nie zawierają alkoholu, co sprawia, że ryzyko podrażnień jest mniejsze, niż w przypadku większości innych barwników.

AZO secure

Wyprodukowane bez użycia krytycznych wg REGULACJI Europejskiej 2020/2081 (EU Regulation 2020/2081) barwników AZO, pigmenty Hanami nie mogą rozszczepiać rakotwórczych amin aromatycznych, a każda partia jest badana pod kątem możliwego zanieczyszczenia, które może wystąpić podczas produkcji lub transportu. Nie polegamy wyłącznie na producencie, ale testujemy każdą dostawę w CTL Bielefeld.

Poza wymaganiami Rady Europy sprawdzamy także obecność metali ciężkich zgodnie z surowymi regulacjami kalifornijskimi dla barwników tatuażowych i PMU. Sprawdzamy 18 różnych parametrów. Im więcej alergii w naszym nowoczesnym świecie, tym istotniejsze jest unikanie metali ciężkich. Nasze barwniki są pośród najlepszych na świecie.

Wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne (WWA) są rakotwórcze i nie mogą być obecne w barwnikach PMU. Używamy wyłącznie wysokiej jakości carbon black niemieckiego producenta, która gwarantuje brak WWA.

Diethanolnitrosoamine (NDELA)został sklasyfikowany jako produkt toksyczny w wielu barwnikach do tatuażu przez władze szwajcarskie, które ustaliły limit 35 ppm. Nasze barwniki są nieustannie badane pod kątem obecności Diethanolnitrosoamine według szwajcarskich standardów i są z nimi zgodne.

Coraz więcej osób jest uczulonych na konserwanty, dlatego ich nie używamy. 

Używamy tylko najwyższej jakości, przebadanych surowców. Zarządzamy surowcami tak, by prowadzić więcej testów w niezależnych laboratoriach.

Odrzucamy testowanie na zwierzętach. 

Barwniki Hanami zawierają szelak i z tego względu nie są wegańskie. Wszystkie inne składniki barwników są wegańskie.

Nasz dyspersant, którego używamy do produkcji pigmentów Hanami jest produkowany wyłącznie z kosmetycznych i farmaceutycznych surowców. Nie używamy tanich produktów technicznych dla obniżenia kosztów.

By zapewnić niezmienną jakość i wierność kolorów, używamy informatycznego systemu tworzenia składu i systemu zabezpieczenia jakości (ang. Quality Assurance – QA). Produkcja naszych barwników jest w całości udokumentowana, od zakupu, analizy i produkcji do sprzedaży i sięga prawie najwyższych standardów światowej branży farmaceutycznej. Robimy wszystko, by nasze barwniki były bezpieczne.

Środki dyspersyjne: WODA, GLIKOL PROPYLENOWY, GLICERYNA, EKSTRAKT Z HAMAMELIS VIRGINIANA, FOSFOSILIKAN SODU WAPNIA, PEG-8, SZELAK, POLISORBAT 80, AMONIAK

Produkt dodany do listy życzeń
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.