Higiena i dezynfekcja

Fartuszek
Chwilowo niedostępny
Akcesoria

Fartuszek

A1
49,00 zł
Fartuszek z regulowanym paskiem .

Akcesoria do higieny i dezynfekcji – Hanami Pigments

Każdy profesjonalny salon kosmetyczny musi zadbać przede wszystkim o higienę. Sterylne warunki to podstawa do tego, aby móc wykonywać w pełni bezpieczny makijaż permanentny oraz inne zabiegi. Odpowiednie warunki mają bowiem ogromne znaczenie dla zdrowia klientów oraz pracowników salonu kosmetycznego. Aby odpowiednio zadbać o higienę w miejscu pracy, warto wyposażyć się w specjalne akcesoria do higieny i dezynfekcji, które skutecznie zminimalizują rozprzestrzenianie się zarazków.

Higiena i dezynfekcja z Hanami – sprawdź nasze akcesoria

Hanami Pigments zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest, aby każdy lokal, w którym wykonywane są usługi kosmetyczne jak np. makijaż permanentny, stał na najwyższym poziomie – nie tylko pod względem jakości wykonywanych usług, ale również pod kątem utrzymania higieny. Dlatego też na naszej stronie znajdziesz specjalne przybory, które pozwolą zachować sterylne warunki i podniosą bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegów makijażu permanentnego i nie tylko. W naszej ofercie znajdziesz m.in. rękawiczki jednorazowe (lateksowe lub nitrylowe), rękawy foliowe czy maseczki ochronne.

Zadbaj o higienę i bezpieczeństwo klientów z Hanami – pigmenty do makijażu permanentnego i akcesoria PMU najwyższej jakości.

Produkt dodany do listy życzeń
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.