Kartridże, igły, dysze

Kartridże, igły, dysze

Kartridż TIFI II 5R

CATIIR5
15,00 zł
Wkręcane kartridże Hnami TIFI II 1R
Kartridże, igły, dysze

Kartridż TIFI II 3R

CATIIR3
15,00 zł
Wkręcane kartridże Hnami TIFI II 1R
Kartridże, igły, dysze

Kartridż TIFI I 5R

CATIR5
12,00 zł
Wkręcany kartridż do TIFI/TIFI II

Kartridże do makijażu permanentnego – Hanami

W tej kategorii znajdziesz profesjonalne kartridże do makijażu permanentnego, które zapewniają precyzyjną i bezpieczną pracę. Są to wysokiej klasy komponenty, które powstały w celu miękkiej i stabilnej pigmentacji do różnych części ciała. Oferowane przez Hanami kartridże do makijażu permanentnego cieszą się pozytywnymi opiniami wśród specjalistów, którzy cenią sobie w nich precyzję pracy, a także wygodę użytku. 

Kartridże do permanentnego makijażu – najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Prezentowane na stronie Hanami kartridże do makijażu permanentnego to certyfikowane akcesoria, które zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw. Spełniają one wszystkie europejskie normy i posiadają certyfikaty, które są potwierdzeniem ich najwyższej klasy. Kartridże do permanentnego makijażu są w pełni bezpieczne w użytku. Kartridże do permanentnego makijażu Hanami posiadają starannie dopracowane mocowanie na gwint wkręcany, dzięki czemu praca jest stabilna.

Kartridż do makijażu permanentnego – osobno lub w zestawie

Na naszej stronie dostępne są profesjonalne kartridże do makijażu permanentnego, które możesz zakupić zarówno jako pojedyncze sztuki, jak i całe zestawy. W zależności od potrzeb w Hanami znajdziesz kartridże o różnych igłach takich jak: 1R, 3R, 5R, 14F oraz kartridże do mezoterapii igłowej.

Kartridże to tylko zalążek bogatej oferty Hanami. W ofercie dostępne są również inne pigmenty do makijażu, a także urządzenia do makijażu permanentnego, wśród których znajdziesz m.in.:

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów – sklep Hanami.

Produkt dodany do listy życzeń
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.