Hanami Pigments

image

 

Hanami® Pigments to najwyższej jakości barwniki do Makijażu permanentnego, w których zastosowano innowacyjną i opatentowaną TECHNOLOGIĘ NOVOXX®. Dzięki zastosowanej technologii, pigmenty Hanami® są trwałe, stabilne oraz mocno napigmentowane, co wyróżnia je spośród wielu pigmentów dostępnych na rynku. Kolory barwników Hanami® zostały wyselekcjonowane, dopracowane oraz dokładnie sprawdzone przez wielu specjalistów. Stworzyliśmy najlepsze kolory, przy pomocy których uzyskujemy doskonałe efekty pigmentacji po wygojeniu.

Innowacyjna TECHNOLOGIA NOVOXX® zastosowana w Pigmentach Hanami®, jest w 100% biokompatybilna z naszym organizmem co praktycznie wyklucza reakcje alergiczne i powoduje że nasz organizm nie walczy z barwnikiem jak z ciałem obcym, usiłując wyrzucić barwnik na zewnątrz skóry. Novoxx® stabilizuje czystość mikrobiologiczną a poprzez kombinację substancji mineralnych działa przeciwzapalnie i wspomaga proces gojenia się pigmentacji. Ponadto NOVOXX® działa antyoksydacyjnie co przedłuża żywotność pigmentów w skórze czyniąc tym samym pigmentację bardziej stabilną i trwałą po wygojeniu, wykluczając konieczność wielokrotnych korekt makijażu w celu osiągnięcia zamierzonego efektu. Zastosowanie NOVOXX® w barwnikach Hanami® Pigments, pozwoliło zastąpić część pigmentów (kolorów) używanych do produkcji samego barwnika co zwiększyło luminację barw przy dodatkowych powierzchniach odbicia.

Produkcja Hanami® Pigments odbywa się w niemieckim laboratorium, w którym przestrzegane są najwyższe normy sterylności, tak samo jak w fabrykach farmaceutycznych. Dzięki temu pigmenty Hanami® spełniają wszystkie wymagane normy prawne zgodne z Rezolucją Rady Europy (dyrektywa ResAP 2008).

Barwniki Hanami® Pigments są odporne na działanie czynników zewnętrznych. W swoim składzie nie zawierają alkoholu ani tlenków żelaza, dzięki temu pigmentacje nie wybarwiają się na nie pożądany kolor czerwony, różowy czy łososiowy.


 

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie