O PROJEKCIE

Projekt „Odpowiedzialne pigmentowanie z HANAMI” ma na celu zwiększenie świadomości oraz edukację w zakresie makijażu permanentnego ze szczególnym naciskiem na pigmenty (tusze), produkty, oraz techniki stosowane do wykonywania tych zabiegów. Nasze cele to: zwiększenie świadomości, wzięcie odpowiedzialności, zadbanie o bezpieczeństwo. Naszą akcję kierujemy zarówno do klientek, jak i linergistek, bo obie grupy ponoszą odpowiedzialność za pigmentacje.

Jesteś osobą korzystającą z usług makijażu permanentnego? Chcesz mieć realny wpływ na efekt i trwałość Twojego makijażu permanentnego? Zapraszamy do zakładki KLIENCI.

Jeśli natomiast jesteś linergistą i pragniesz zgłębiać wiedzę, ale również docierać do nowych klientów, odwiedź zakładkę LINERGIŚCI – dowiesz się, jak uzyskać wsparcie w postaci dedykowanych warsztatów, po zakończeniu których będziesz mógł starać się o rekomendację i wpis do naszej bazy rekomendowanych salonów.

Co konkretnie oznaczają dla nas nasze hasła przewodnie?

Chcemy, byście zarówno Wy, Linergiści, jak i Wy, Klienci, byli:

1) świadomi - tego, co to znaczy pigmentować bezpiecznie (np. jakich produktów używać, a jakich nie, jakich składników unikać, jakie czynniki wziąć pod uwagę, jakie techniki wybierać),

2) odpowiedzialni – za to, co będzie się działo w skórach Klientów w trakcie i po zabiegach; za to, czym i jak wykonywane są pigmentacje, jakie efekty uzyskacie i jak Wasze decyzje i działania wpłyną na zdrowie Klientów,

3) bezpieczni – bo makijaż permanentny może i powinien być bezpieczny.

Produkt dodany do listy życzeń
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.