Pigmenty do microbladingu brwi

Pigmenty do microbladingu brwi

Microblading Sepia

MB003-10
355,00 zł
Pigment do microblading średni, naturalny brąz. Dedykowany dla osób, które oczekują naturalnego efektu. Nie wybarwia się w kolory czerwieni.
Pigmenty do microbladingu brwi

Microblading Golden Brown

MB001-10
355,00 zł
Pigment do microblading z ciepłym odcieniem dla blondynek i jasnych szatynek oraz jasnych skór z jasnymi włoskami na brwiach. Nie wybarwia się w kolory czerwieni.
Pigmenty do microbladingu brwi

Microblading Black Coffee

MB004-10
355,00 zł
Pigment do microblading naturalny, ciemny brąz. Mocno kryjący. Dla ciemnych szatynek i brunetek.
Microblading Maranti
Chwilowo niedostępny
Pigmenty do microbladingu brwi

Microblading Maranti

MB008-10
355,00 zł
Pigment do microblading naturalny brąz z ciepłym odcieniem. Dla blondynek, szatynek oraz osób starszych. Nie wybarwia się w kolory czerwieni.
Microblading Brown Black
Chwilowo niedostępny
Pigmenty do microbladingu brwi

Microblading Brown Black

MB002-10
355,00 zł
Pigment do microblading bardzo ciemny brąz dla ciemnych brunetek i szatynek. Mocno kryjący.

Pigmenty do microbladingu – oferta Hanami

Pigmenty do microbladingu Hanami są dedykowane do pigmentacji brwi za pomocą metody microblading i wszystkich innych metod manualnych. Nadają się do nich doskonale dzięki idealnej recepturze i gęstości gwarantując najlepsze efekty. Nasze barwniki do microbladingu sprawiają, że włos wykonywany za pomocą ostrza po zagojeniu jest idealnie napigmentowany. To w połączeniu z odpowiednio dobraną techniką sprawi, że pozostanie on tak cienki jak samo ostrze.

Pigmenty do microbladingu najwyższej jakości

Pigmenty do microbladingu Hanami, podobnie jak inne oferowane na stronie barwniki do makijażu permanentnego, to innowacyjne produkty, które zapewniają nieziemskie efekty. Powstały one dzięki technologii NOVOXX® (technologia wapniowo-sodowo-fosforowo-krzemianiowa), która jest biokompatybilna dla organizmu i nie jest traktowana przez niego jako ciało obce. Substancje zawarte w pigmentach do microbladingu zabijają m.in. bakterie czy grzyby mogące znajdować się w buteleczce, chroniąc tym samym skórę. Pigmenty na microblading dostępne są w takich samych kolorach, co pigmenty do maszyny, jednakże różnią się gęstością.

Nasze barwniki do microbladingu dzięki swojemu innowacyjnemu składowi w porównaniu do tradycyjnych konserwantów są całkowicie bezpieczne dla skóry, nie powodując tym samym żadnych uczuleń oraz podrażnień alergicznych. Wszystkie pigmenty na microblading zostały poddane różnym testom, które potwierdzają ich najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytku.

Barwniki do microbladingu – sprawdź nasze kolory

  • Blond (jasny brąz) – propozycja dla osób z jasną karnacją, skórą dojrzałą, blond lub siwym kolorem włosów,
  • Golden Brown (brąz o ciepłym odcieniu) – polecany dla blondynek, szatynek, a także osób starszych,
  • Maranti (średni brąz) – ten pigment do microbladingu kierowany jest głównie do blondynek, jasnych szatynek i kobiet z jasną skórą,
  • Sepia (neutralny brąz) – świetnie sprawdza się zarówno dla blondynek, jak i szatynek czy brunetek,
  • Black Coffee (naturalny, ciemny brąz) – barwniki do microbladingu tego koloru świetnie sprawdzają się u ciemnych szatynek i brunetek, które oczekują wyrazistego efektu,
  • Brown Black (intensywny, ciemny brąz) – ten pigment do microbladingu polecany jest dla szatynek i brunetek.

Barwniki do microbladingu to tylko niewielka część naszej bogatej oferty. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałym asortymentem, w którym oferujemy również maszyny do makijażu permanentnego, a także takie produkty jak: pigmenty do skóry głowy, pigmenty do brwi (maszyna), kartridże do makijażu permanentnegobarwniki do makijażu permanentnego ust czy pigmenty do powiek i wiele więcej – sklep Hanami.

Produkt dodany do listy życzeń
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.