Pigmenty do makijażu permanentnego powiek

Pigmenty do makijażu permanentnego powiek

Warm Black

PMU007-10
355,00 zł
Pigment do makijażu permanentnego głęboka czerń.
Eyeliner line Lavender
Chwilowo niedostępny
Pigmenty do makijażu permanentnego powiek

Eyeliner line Lavender

EY003-10
355,00 zł
Pigment do makijażu permanentnego głęboki fiolet.

Pigmenty do kresek permanentnych Hanami

W tej kategorii znajdują się innowacyjne barwniki do makijażu permanentnego powiek, które mogą być wykorzystane samodzielnie lub jako uzupełnienie make-upu oczu. Praca z naszymi produktami jest przede wszystkim łatwa, nie wywołują one żadnych niepożądanych efektów ubocznych, a wykonane nimi pigmentacje bardzo dobrze się goją. Nasze barwniki do makijażu permanentnego powiek zostały poddane wielu testom, które potwierdzają ich jakość i bezpieczeństwo użytku. Pigmenty do kresek Hanami wykonane zostały z wykorzystaniem nowoczesnej i opatentowanej technologii Novoxx®, która jest w pełni biokompatybilna z organizmem.

Barwniki do makijażu permanentnego powiek – dla podkreślenia oczu i nie tylko

Pigmenty Hanami do powiek permanentnych to produkty, które – jak już wspomnieliśmy – mogą dać różnorodny efekt. W zależności od tego, czego potrzebujesz – dzięki nim możesz delikatnie podkreślić oczy lub stworzyć mocny i niepowtarzalny makijaż. Co ważne, każdy tusz permanentny do powiek Hanami możesz swobodnie łączyć z innymi odcieniami, tworząc wielobarwne pigmentacje dające nieziemski efekt.

Pigmenty do makijażu permanentnego powiek – głębokie i wyraziste kolory

Każdy tusz permanentny do powiek od Hanami powstał po to, aby podkreślić oczy i nadać im wyjątkowego charakteru. Nowoczesna technologia Novoxx® pozwoliła nam stworzyć bardzo trwałe tusze, które posiadają wysokie stężenie pigmentów, a także gwarantują głębokie i wyraziste kolory na długi czas. Nasza bogata oferta sprawia, że każda kobieta znajdzie barwnik dla siebie. Na stronie dostępne są pigmenty do makijażu permanentnego powiek w takich barwach jak Warm Black (intensywny czarny), Grassy (butelkowa zieleń), Lavender (lawendowy fiolet) czy Navy (ciemno-niebieski).

Produkty dostępne są w zestawie trzech kolorów po 5 ml lub pojedynczo – po 10 ml. Zapraszamy serdecznie do przejrzenia pełnej oferty, w której znajdziesz również maszyny do makijażu permanentnego oraz inne pigmenty do makijażu permanentnego takie jak m.in.:

Życzymy udanych zakupów – sklep Hanami.

Produkt dodany do listy życzeń
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.