Elena Copaceanu

Elana Copăceanu jest prekursorką makijażu permanentnego na rynku w Rumuni. Swoją praktykę rozpoczęła 16 lat temu. Kierowana miłością do sztuki, chęcią tworzenia piękna dla kobiet i pasji do makijażu permanentnego, rozwinęła biznes odnoszący sukces. Jej celem było, aby każda kobieta w Rumunii i nie tylko, miała dostęp do usług świadczonych na najwyższym poziomie.

Ponadto Elena w 2012 roku założyła Akademię „Elena Copăceanu”, gdzie odbywają się warsztaty specjalistyczne z mikropigmentacji oraz prowadzi własną klinikę urody Econcept Clinic. Do tej pory, wraz ze swoim zespołem, pomogła ponad 4000 studentom z całego świata, w dążeniu do spełnienia swoich celów, aby mogli stać się najlepszymi profesjonalistami w dziedzinie PMU. To ona wyszkoliła  wielu największych ekspertów tej branży w swoim kraju.

W 2023 roku Elena stworzyła także „Masterpiece Conference”największą i najważniejszą konferencję w Rumunii dedykowaną ekspertom PMU & Beauty. W latach 2023 i 2024 wzięło w nim udział ponad 250 ekspertów, którzy szkolili się od najbardziej prestiżowych międzynarodowych i krajowych specjalistów w branży.

Elana podjęła współpracę z firmą Hanami i ozstała naszym oficjalnym dystrybutorem.

 

Elena Copaceanu

S.C. Econcept Retail SRL

Str. 23 August nr. 213 jud. ILFOV

Otopeni, 075100

https://academiaelenacopaceanu.ro/collections/shop

Produkt dodany do listy życzeń
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.