Urządzenia PMU


Profesjonalne maszyny do makijażu permanentnego – sklep Hanami

Sklep Hanami to miejsce, w którym znajdziesz nie tylko wyjątkowe tusze PMU, ale również specjalistyczne i nowoczesne maszyny do makijażu permanentnego. Są to urządzenia, dzięki którym praca staje się łatwa, przyjemna, a także bezpieczna. Profesjonalny sprzęt do makijażu permanentnego od Hanami polecany jest do użytku w salonach kosmetycznych i gabinetach kosmetologii, które liczą się z jakością usług, a także ich bezpieczeństwem.

Maszynka do makijażu permanentnego – sprzęt najwyższej klasy

Oferowane maszyny do makijażu permanentnego Hanami to urządzenia, które cechują się wyjątkową trwałością i jakością. Wszystko to dzięki wykonaniu z wysokiej jakości tworzyw, a także podzespołów gwarantujących najwyższą wydajność pracy. Takie rozwiązanie sprawia, że sprzęt do makijażu permanentnego Hanami jest odporny na codzienny użytek i będzie niezawodnie służyć przez wiele lat.

Urządzenie do makijażu permanentnego – łatwa i przyjemna praca

Hanami to firma, która doskonale zna specyfikę pracy w gabinetach kosmetologii i zdaje sobie sprawę z tego, że maszyna do makijażu permanentnego musi być przede wszystkim precyzyjna w działaniu i łatwa w użytkowaniu. Dlatego też na stronie sklepu znajdują się nowoczesne sprzęty stworzone z myślą o komforcie. Każda dostępna w naszej ofercie maszynka do makijażu permanentnego zachwyca nie tylko swoją trwałością, ale również wysoką wygodą użytku, na którą składają się takie funkcje i komponenty jak m.in.:

  • cichy tryb pracy,
  • czytelny, dotykowy wyświetlacz,
  • nienagrzewająca się i stabilna rączka (odporna na drgania),
  • możliwość pracy na wbudowanym akumulatorze,
  • możliwość ręcznego ustawienia trybu prędkości pracy igły.

Sprzęt do makijażu permanentnego – szerokie możliwości

Każda maszynka do makijażu permanentnego od Hanami jest sprzętem o dużych możliwościach. Na stronie dostępne są urządzenia, które posiadają panele główne z różnymi funkcjami dostosowanymi do poszczególnych zabiegów PMU. W naszej ofercie znajdziesz urządzenie do makijażu permanentnego Hanami TIFI II generation z możliwością wyboru pracy na rączce kartridżowej lub akupunkturowej. Urządzenie posiada takie zaprogramowane funkcje jak:

  • pigmentacja ust,
  • pigmentacja powiek,
  • pigmentacja brwi,
  • small tattoo.

Co więcej, urządzenie do makijażu permanentnego posiada dodatkowe funkcje, do których zaliczyć można wbudowany odtwarzacz plików multimedialnych (zdjęć, filmików czy muzyki).

Maszynka do makijażu permanentnego – cena przyjazna portfelowi

Maszynka do permanentnego makijażu od Hanami jest sprzętem dostępnym w dogodnej cenie. Staramy się oferować urządzenia w kwotach, które zadowolą każdego klienta. W asortymencie znajduje się m.in. maszynka do makijażu permanentnego w cenie już około 3 tysięcy złotych, co zważając na jej nowoczesne funkcje i wydajność, jest kwotą bardzo przystępną i konkurencyjną.

Maszynki do makijażu permanentnego to tylko część naszej oferty. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem, w którym znajdują się nowoczesne i bezpieczne dla organizmu tusze do makijażu permanentnego. W skład oferty wchodzą również m.in.:

Produkt dodany do listy życzeń
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.